Něco málo o mně...

Jmenuji se Jan Číbik a jsem absolventem Trenérské školy mistra Evropy Petra Stacha na FTVS, absolvoval jsem také kurzy Sportovní výživa a Redukční výživové programy akreditované Aliancí výživových poradců. Od roku 1998 se systematicky věnuji trénování klientů a poradenství v oblasti správného racionálního stravování. 

Sestavuji tréninkové programy podle potřeb klienta, na redukci hmotnosti nebo naopak na přibírání aktivní svalové hmoty, na zlepšení fyzické kondice, na vytvarování a zpevnění problematických svalových partii, jako jsou hýždě, nohy a břicho, nebo na odstraňování svalových dysbalancí, které způsobují bolesti zad nebo šíje.

Dle potřeby pak také sestavuji Stravovácí plány na míru, a to podle individuálních odlišností káždého klienta v závislosti na  jeho hmotnosti, metabolickém typu, krevní skupině, množství fyzických aktivit za den a na spoustě dalších důležitých detailů. 

Jako trenér nabízím kondiční a redukční tréninky pro běžnou klientelu, soutěžní tréninkovou přípravu pro ženy a dívky v kategorii Bikini Fitness, Wellness fitness, Classic fitness a Bodyfitness (viz. Fotogalerie) a také doplňkové silové tréninky pro různé druhy sportů jako např. hokej, fotbal, lyžování, tenis, a další. 

 

Pro klienty kteří bydlí dál nebo jsou pracovně hodně vytížení nabízím Online Trenérské a Výživové poradenství prostřednictvím internetu (Messenger, WhatsApp, Skype, email apod.)      

 

 Jan Číbik  737 925 181  jan.cibik@seznam.cz  FB Honza Číbik

 

....

V této rubrice nejsou žádné články.

....

V této rubrice nejsou žádné články.