Stravovací plán na míru

Cítíte se často unaveni ale chcete být plni energie a chuti do života? Snažíte se zhubnout ale máte problém zvládat záchvaty „žravosti"?

Chcete optimálně, zdravě a hlavně natrvalo zredukovat své tukové zásoby? Trávíte sportováním spoustu času ale zdá se Vám, že se výsledky stále nedostavují ?

Snažíte se shodit přebytečná kila ale stále se Vám to nedaří? Chcete nabrat nějaké ty svaly a zároveň zpevnit problematické svalové partie? Chcete dobře vypadat a zároveň zvýšit svoji fyzickou a sportovní výkonnost ?

Pokud jste odpověděli na některé otázky kladně, mohu Vám pomoci při řešení Vašich problémů a být Vašim průvodcem  zdravé a současně chutné výživy. Změna je možná a jde to i bez hladovění či drastických módních diet a bez Jojo efektu.

Naučím Vás, jak mít svou výživu pod kontrolou díky vyváženému jídelnímu plánu. Konec utrácení peněz za krabičkové diety a hubnoucí koktejly nebo zázračné pilulky. Součástí stravovacího plánu je také 30 denní online konzultace ohledně stravování ( dotazy, drobné úpravy a další věci tykající se jídelníčku).

Stravovací  plán  je vždy vytvořen podle potřeb klienta, s přihlédnutím k mnoha důležitým faktorům, jako je např.současná tělesná hmotnost, krevní skupina, chuťové preference, potravní alergie, množství pohybových aktivit, metabolický typ apod.

Sestavený  stravovací plán má vždy u každého jídla 7 variant na výběr, např. 7 druhů snídaní nebo 7 různých obědů.  Pamatujte že neodborné zkoušení různých ,,módních diet" a doplňků výživy může vést až k poškození vašeho zdraví !!! 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

....

V této rubrice nejsou žádné články.

....

V této rubrice nejsou žádné články.